divider

O Kancelarii

separator

Wymiar Sprawiedliwości

Kancelaria Adwokacka adwokata Daniela Komorowskiego świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz osób prawnych i podmiotów gospodarczych.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Usługi Kancelarii nakierunkowane są na reprezentację stron w postępowaniach sądowych, administracyjnych, stałą bądź sytuacyjną obsługę przedsiębiorców, udzielanie porad prawnych, sporządzenie pism procesowych i środków odwoławczych.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się znaleźć optymalne rozwiązanie. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując całe swoje doświadczenie i wiedzę, co pozwala nam na zaplanowanie i dobór jak najlepszej strategii.

Podstawowym atrybutem zawodu adwokata jest tajemnica zawodowa, toteż wszelkie informacje powierzone przez Państwa naszej Kancelarii podlegają ścisłej ochronie prawnej.
Decydując się na współpracę z Kancelarią zyskują Państwo gwarancję pełnego zaangażowania i najwyższej staranności świadczonych usług, będącą w zgodzie z zasadami etyki adwokackiej oraz prawem Klienta do przejrzystej i zrozumiałej dla niego informacji odnośnie stanu sprawy w każdym jej stadium.

Prawo i związana z nim problematyka jest skomplikowaną dziedziną, gdzie nie należy opierać się na przekonaniu, że prawda i sprawiedliwość obronią się same, w związku z czym celem i przesłaniem będącym podstawą naszej działalności jest zagwarantowanie Klientowi profesjonalnej pomocy prawnej w celu wykorzystania całego potencjału i wszelkich możliwości obrony i dochodzenia Jego praw.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości zadania pytania online poprzez formularz „Zadaj pytanie” w zakładce „Kontakt” , jak również kontaktu telefonicznego bądź za pomocą poczty elektronicznej.

Kancelaria współpracuje z wieloma innymi Kancelariami Adwokackimi na terenie całego kraju, w szczególności z wymienionymi niżej:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Muraszkowski
Ełk, ul. Armii Krajowej 20 lok. 1

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Piotr Kamiński
Białystok, ul. Rynek Kościuszki 24

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Borowy
Mława, ul. Długa 9a lok. 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Medard Deptuła
Ostrołęka, ul. Mazowiecka 4

 


separator